Podkast>

10. Prawa półkula – klucz do sukcesu

Od czego zależy sukces osoby prowadzącej prezentację lub nagrywającej wypowiedź do kamery?

09. Kostka brukowa po zimie – pielęgnacja i doczyszczanie

Zima to czas próby dla każdego rodzaju nawierzchni. Nie tylko kostka brukowa wymaga solidnej konserwacji jeszcze przed nadejściem pierwszego śniegu i mrozów. 

08. Sztuczna Inteligencja w przemyśle – nadzieje i obawy

Uczyni nasze życie łatwiejszym, czy sprawi, że staniemy się zbędni? Postępu w dziedzinie AI nie da się zatrzymać, a w jej polu rażenia znajduje się coraz więcej segmentów rynku. Również branża czystościowa.

07. Trzy trendy, które ukształtują przyszłość branży czystościowej

Opowiadanie o nowych trendach w przemyśle związanym z utrzymywaniem czystości, nie jest jedynie rozmową na temat tego, co może się stać. Rozwiązania z poniższej krótkiej listy już teraz kształtują funkcjonowanie tego segmentu rynku.

06. 11 najczęściej popełnianych błędów w trakcie sprzątania

Czyli na co zwalić odpowiedzialność, jeśli Twój obiekt nie lśni czystością, choć sprzątaczki starają się jak mogą…

05. Pylenie posadzek betonowych i sposoby ich zabezpieczania

Co to jest pylenie Betonu? Rozpoczynając próbę wyjaśnienia przyczyn pylenia betonu, trzeba rozpocząć od wyjaśnienia czym i/lub co to jest beton.

04. Drony – Standard Przyszłości

Trudno dziś mówić o dronach w kategorii technologicznej nowinki. Te latające roboty, które towarzyszą człowiekowi od kilku ładnych lat, sprawdzają się idealnie zarówno na polu bitwy, jak i w charakterze pomocy dla fotografa czy filmowca, Ostatnio nieśmiało wkraczają, a raczej wlatują w segment związany z przemysłem.

03. Czym jest pH?

Pewnie wiele razy zetknęliście się z tym, gdy ktoś mówiąc o profesjonalnym sprzątaniu, posługuje się skalą pH, jaką powinny mieć zalecane środki chemiczne. Również w wielu naszych tekstach będziemy wspominać o pH roztworów, a w branży czystościowej posługujemy się tym nazewnictwem na co dzień.

02. Port lotniczy zimą

Lotnisko zimą to piękny obrazek. Potężne statki powietrzne wzbijają się w powietrze i lądują wśród płatków spadającego śniegu. Dookoła biało, z głośników w terminalu pasażerskim sączą się świąteczne melodie. Tymczasem gdzieś tam, na poziomie organizacyjnym portu lotniczego, toczy się prawdziwa wojna.

01. Odśnieżanie dachów

Obowiązkiem każdego właściciela obiektu przemysłowego jest odśnieżanie zarówno otoczenia wokół, jak i dachów budynków. Wynika to wprost z prawa budowlanego. Jednak trudno to robić we własnym zakresie, zwłaszcza nie dysponując odpowiednim sprzętem czy przeszkoloną kadrą. Zlecenie odśnieżania dachów specjalistycznym firmom zewnętrznym to forma pozbycia się kłopotu i przykrych konsekwencji. Ale jak z nadmiernych oszczędności nie narazić się na problemy?