Logistyka w Expo Silesia – 27-28.02.2019

Logistyka w Expo Silesia – 27-28.02.2019

Zapraszamy do udziału w Salonie Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, który odbędzie się w dniach 27 – 28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Salon LOGISTEX to przedsięwzięcie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Koncepcja wydarzenia oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas wydarzenia w jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, reprezentantów sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

 

Dodatkowo w dniu 28 lutego odbędzie się specjalne spotkanie organizowane i prowadzone przez Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing wraz z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową pt. „Zapewnienie ciągłości w międzynarodowych łańcuchach dostaw a BREXIT”.

 

Postępująca automatyzacja magazynów pozwala na optymalizację zachodzących w nim procesów, takich jak: składowanie, przygotowanie oraz wysłanie towarów dedykowanych dla różnych sektorów przemysłu. Przyszłoroczna edycja Salonu Logistyki odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, co sprzyjać będzie połączeniu innowacyjności i nowoczesności z logistyką oraz branżą przemysłową.

 

Miejsce organizacji wydarzenia – województwo śląskie, ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Powoduje to iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Wszystkie te czynniki w połączeniu ze świetną infrastrukturą drogową zapewniają dużą liczbę – 8 milionów potencjalnych klientów.

 

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

 

Zapraszamy do współtworzenia najważniejszego wydarzenia branży logistycznej i magazynowej w południowej Polsce!

Więcej informacji na stronie www.logistex.pl

KONTAKT:

Paweł Litewka |kom.: +48 510 031 658 |e-mail: pawel.litewka@exposilesia.pl

No Comments

Post A Comment