Naprzeciw IV rewolucji przemysłowej – Clean Industry na konferencji Nowy Przemysł Expo w Katowicach

Naprzeciw IV rewolucji przemysłowej – Clean Industry na konferencji Nowy Przemysł Expo w Katowicach

Zmiany, jakie obserwujemy w gospodarce, szczególnie te określane mianem IV rewolucji przemysłowej, to nasza przyszłość. Dzisiaj, jak nigdy wcześniej, szukamy sprawdzonych rozwiązań, innowacyjnych i jednocześnie genialnie prostych pomysłów, które są kluczem do rynkowego sukcesu. Clean Industry od początku przygląda się innowacyjnym segmentom przemysłu, dlatego nie może nas zabraknąć na konferencji Nowy Przemysł Expo, która odbędzie się we wrześniu w Katowicach!

Jakie trendy, technologie i wynalazki kształtować będą przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki? Odpowiedzi na te i inne pytania będą starali się znaleźć uczestnicy konferencji Nowy Przemysł Expo. W dniach 26-28 września br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędą się spotkania, dyskusje i warsztaty z udziałem czołowych decydentów gospodarczych, menedżerów największych firm przemysłowych, ludzi nauki współpracujących z przemysłem i twórców start-upów.

Nowy Przemysł Expo to innowacyjne połączenie: cyklu praktycznych spotkań, debat, dyskusji i prezentacji z wszelkimi atutami wielospecjalistycznych targów przemysłowych, sesje i debaty, ekspozycje, stoiska, pokazy i warsztaty. W trakcie Dnia Wykonawcy swoje plany i projekty zaprezentują najwięksi inwestorzy.

Chcemy, aby konferencja była dla uczestników źródłem fachowej wiedzy, inspiracji i praktycznych rozwiązań w nowej rzeczywistości – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator wydarzenia. To impreza dla kadry zarządzającej i specjalistów średniej kadry technicznej przemysłu oraz dla firm współpracujących z przemysłem. Zapraszamy dyrektorów produkcji, kierowników utrzymania ruchu, kierowników ds. produkcji, automatyków, inżynierów procesów i produktu, projektantów, technologów, wdrożeniowców, specjalistów ds. nadzoru technicznego, kontroli jakości, planowania produkcji i BHP.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in. przemysł 4.0, automatykę i robotykę, narzędzia IT w przemyśle, utrzymanie ruchu, spawalnictwo, odlewnictwo, przemysł maszynowy, polski sektor automotive, wykorzystanie odpadów w przemyśle, nowoczesną chemię, rynek pracy specjalistów.

W ramach Nowego Przemysłu Expo odbędą się także: dedykowany sektorowi energetycznemu w Polsce XV Kongres Nowego Przemysłu, poświęcone dyskusji nad założeniami polityki technologicznej i instrumentami wsparcia rozwoju przemysłu zaawansowanych technologii Europejskie Forum Technologiczne oraz Konferencje Górnictwo i Hutnictwo.

Szczegółowe informacje o konferencji, zakres tematyczny i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.npexpo.pl

Podczas wydarzenia swoją premierę będzie miał trzeci numer czasopisma Clean Industry, dlatego podczas tych dwóch dni warto rozejrzeć się za świeżym numerem!

No Comments

Post A Comment