Jak zrobić DIY tiulowe pompony

Każdy uwielbia tworzyć coś nowego i uroczego. Teraz nie musisz kupować tych drogich i skomplikowanych materiałów do robienia pomponów, możesz po prostu zrobić je w dom-u. I to będzie kosztować mniej pieniędzy i zaoszczędzić swój czas też.

Na co czekasz, zacznij je robić już teraz!

Potrzebne materiały:

– Bawełniany tiul

– nożyczki

– Maszynka do robienia pomponów

Sposób przygotowania:

Musisz pociąć bawełniany tiul na równe kawałki. Wielkość każdego pompona zależy od wielkości maszynki do robienia pomponów, której używasz.

Zacznij robić pompony

Po pocięciu bawełnianego tiulu, zacznij robić pompony. Najpierw przytrzymaj jeden koniec tiulu lewą ręką, a prawa ręka będzie trzymała pomponiarkę. Kiedy już będziesz gotowa, naciśnij pomponiarkę i zrób małą dziurkę na środku pompona. Teraz będziesz mogła związać końce tiulu za pomocą igły do szycia.

Zrób jeszcze trochę

Jeśli nie podoba Ci się kolor pompona, który właśnie zrobiłaś, to zrób ich więcej. Wykonanie nowego nie jest trudne. Wystarczy przyciąć bawełniany tiul, zrobić pompon i połączyć go z poprzednim.

Kontynuuj proces

Rób to tak długo, aż uzyskasz pożądany kolor.

Wskazówki:

Możesz użyć dowolnej tkaniny, którą masz. Materiał nie ma znaczenia, tak długo jak jest elastyczny.

Użyj maszynki do robienia pomponów, aby zrobić pompony.

Wnioski:

Możesz zrobić wiele uroczych i adoracyjnych pomponów z pomocą tych prostych i tanich materiałów. Są to łatwe i szybkie metody wykonania pomponów, które sprawią, że będziesz szczęśliwy.